la loba» registrace: 19.10.2012 » 52, žena
» vzkaz
» děl: 99 |
Komentáře uživatele :
10.11.2014 - 12:10
Čas mǎ čas
ST |
10.11.2014 - 12:09
Už v neděli to je fajn
|
10.11.2014 - 12:07
Ani mě ne
|
10.11.2014 - 11:39
Aneb kdo se bojí nesmí do lesa
|
10.11.2014 - 11:37
Juj to jsem z toho Eden vlastně jeden teda jelen
|
10.11.2014 - 11:32
ST
|
10.11.2014 - 11:25
Zakládám a poplakávám
|
10.11.2014 - 11:23
ST
|
10.11.2014 - 11:18
Nezná
|
10.11.2014 - 11:18
On je dost divokej jak sedne na bílého koně tak se nezdá
|
09.11.2014 - 16:07
Hezká ST
|
09.11.2014 - 16:06
Brekeke ST
|
09.11.2014 - 16:04
Já bych sežrala toho myslivce pokud by byl libovej
|
09.11.2014 - 16:02
Orgie?
ST |
09.11.2014 - 16:00
V kamnech plápolají plamínky
Do duše vracejí se vzpomínky |
09.11.2014 - 15:58
Ty o klavíru Kajuta o piánu já snad začnu hrát
|
09.11.2014 - 15:33
To si musím založit fakt krása
|
09.11.2014 - 15:33
ST k nakousnutí
|
09.11.2014 - 15:32
ST
Mimochodem znala jsem jednoho Švýcara a byl pěkný prase |
09.11.2014 - 14:44
Už zase jsi se toulal s holým zadkem v ostružinách ?už mi nedávej ty žáby do kapsy já je pak žužlám v domnění zě to jsou gumové kyselé žabky a tahle byla jedovatá ještě že mám jedovatý jazyk takže si dovedeš představit ten souboj v mých ústech a co teprv kolemjdoucí - ti si mysleli že trpím samomluvou a nebýt sojky tak nevím jak by to dopadlo:-))))
|


