Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
10.03.2022 - 08:13
divoženka1:
Děkuji. |
09.03.2022 - 13:10
Víš, já jako dítě měla ráda Zora. A toto je zneužití.
Mrzí mě, že se toto děje. Je mi z toho na zvracení. |
08.03.2022 - 23:21
René Vulkán:
Děkuji. Podívám se na to. |
08.03.2022 - 21:03
Toto se mi hodně líbí.
|
08.03.2022 - 19:40
Helen Hadar:
Děkuji, chtěla jsem napsat něco milého. Děkuji za Tvůlj milý komentář. |
08.03.2022 - 09:45
Hezké. Milé.
|
07.03.2022 - 21:53
Odpočinkové čtení po náročném pracovním dnu.
|
07.03.2022 - 13:37
Květka Š.:
Moc děkuji. |
06.03.2022 - 20:53
Špáďa:
Jé, to jsi hezky napsal. Moc děkuji. |
06.03.2022 - 19:35
Lilith:
Moc děkuji za krásnou podporu. |
06.03.2022 - 18:12
zenge:
Děkuji za podporu mé básně. |
06.03.2022 - 16:06
tajemství přírody:
Moc děkuji. |
05.03.2022 - 16:20
Květka Š.:
Děkuji za milá slova. |
04.03.2022 - 21:55
Báseň plná hezkých laskavých tónů.
|
04.03.2022 - 21:54
Moc se mi líbí. Ten závěr mě pohladil. Mile a krásně.
|
02.03.2022 - 17:23
tajemství přírody:
Víš to je těžké téma. Car je jenom přirovnání. Nechtěla jsem jmenovat přímo krutovládce. |
02.03.2022 - 17:19
Květka Š.:
Děkuji za podporu. |
02.03.2022 - 17:19
tajemství přírody:
Snažila jsem se napsat něco pozitivního. |
01.03.2022 - 10:44
Kaj:
Děkuji. |
28.02.2022 - 11:51
Líbí.
|


