labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
27.10.2013 - 07:33
Zase na potlesk, ST!
27.10.2013 - 07:33
Mráz a za oknem síla slunce... pomyslná hráz...
27.10.2013 - 07:31
Nebe, peklo, ráj... kdo ví, kde skončíme... :-)
27.10.2013 - 07:30
Viděla jsem, četla a žasnu! :-)
27.10.2013 - 07:14
ST básni :-)
27.10.2013 - 07:14
Podzim posledních dní nemá chybu!
27.10.2013 - 07:10
Krásný kraj opěvuješ :-)
27.10.2013 - 07:08
Ač smutnem zní, přec vznešeně...
20.10.2013 - 10:22
Dávám ST, že si umíš poradit v šedavém ránu :-)
20.10.2013 - 10:16
Víra a blízkost člověka jsou kouzelné "mocnosti".
20.10.2013 - 10:15
Když sálá žár vzduch bývá hodně prosycen :-)
20.10.2013 - 10:09
Zajímavé pojetí, ST
20.10.2013 - 10:06
To víno na jazyku, úžasná chuť... :-)
20.10.2013 - 10:05
Když se řídíme citem, vyjdou i sny... :-)
20.10.2013 - 09:11
S potleskem ST!
20.10.2013 - 08:41
Vyznání plné citu
a ona ví, že jsi tu

:-)
20.10.2013 - 08:40
Stále čerstvý vítr v básních, co neomrzí...
20.10.2013 - 08:34
Rána, co probouzejí bez budíku, jsou krásná... :-)
17.10.2013 - 12:08
Aj přes déšť to ráno
vypadalo krásně,
z Tvé básně

:-)
17.10.2013 - 12:07
První vede!
1 ... 57|58|59|60|61|62|63|64|65 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku