Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
12.12.2018 - 20:34
Emma Wallace: lečózně vysmátý dík ;)
|
11.12.2018 - 16:18
zdi zdobené z ulit
jen tak se k laSTurám STulit... |
11.12.2018 - 15:07
bez okolků ST
|
11.12.2018 - 14:50
nadějné ST
|
11.12.2018 - 12:50
ST*...
|
11.12.2018 - 12:37
dežavils mi babiččinu žlici, z nerezu, co trochu černě rezl, z jiné nic tak nechutnalo, chutnala samoSTatně
|
11.12.2018 - 11:17
nečum pořád na mé půlky
vyprázdníš si oční důlky sic mě těší, že ti houp STojí tvrdě však i sloup nos ti spravil do bambulky |
11.12.2018 - 10:34
óm a ST*
|
11.12.2018 - 10:18
šťaSTná už je Monika
průnik to byl přímý plyšového poníka v ručce třímá mimi šťaSTná už je Monika |
11.12.2018 - 10:04
do černého, ST*
|
11.12.2018 - 09:40
spiklenecké ST***
|
10.12.2018 - 22:39
srdeční ST*
|
10.12.2018 - 15:00
a taky jsem nechtěl nikomu ublížit...
co dodat... ST*** |
10.12.2018 - 14:15
ST*, sem tam se někomu zadaří i to STáří prožít hezky, snad žít hezky už teď a pořád by mohla být STrategie...
|
10.12.2018 - 14:03
enigman: baže ;) Dík
|
10.12.2018 - 13:49
úlevné ST (že to není o té nechvalně známé STřele ;) )
|
10.12.2018 - 12:47
klóbrc dole, ST*
|
10.12.2018 - 11:04
košílené ST ;)
|
09.12.2018 - 23:13
Jé, mít tak vlasy, zašel bych ;).
STrojní krácení STrašidel ale hezky zvládnou i blízcí ;) |
09.12.2018 - 17:29
peSTrá je věru
|


