Jsem ráda...» autorka: Marťas9 |
Jsem ráda ...
Jsem ráda, že žijí zde,
kde ticho nad hlavou mlčí,
jsem vděčná za dar,
že děti nemají hlad vlčí...
Ráda se dívám do oblak,
kde přelétají čápi,
je mi velmi líto těch,
které neštěstí trápí...
Jen, Bože, dej,
ať nezblázní se další lidé,
ať války skončí na světě,
ať po nás něco zbyde...
Bojím se o své děti,
bojím se o svá vnoučata,
i oni chtějí žít v klidu
a pást si třeba housata...
Proč veli světu ti,
v jejíž rukou je síla zubatá?
Jim je snad jedno,
jak budou žít naše vnoučata....
Proč...
Jsem ráda, že žijí zde,
kde ticho nad hlavou mlčí,
jsem vděčná za dar,
že děti nemají hlad vlčí...
Ráda se dívám do oblak,
kde přelétají čápi,
je mi velmi líto těch,
které neštěstí trápí...
Jen, Bože, dej,
ať nezblázní se další lidé,
ať války skončí na světě,
ať po nás něco zbyde...
Bojím se o své děti,
bojím se o svá vnoučata,
i oni chtějí žít v klidu
a pást si třeba housata...
Proč veli světu ti,
v jejíž rukou je síla zubatá?
Jim je snad jedno,
jak budou žít naše vnoučata....
Proč...
Tipů: 2
» 24.06.26
» komentářů: 0
» čteno: 8(1)
» posláno: 0
» nahlásit
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Předchozí: Čmeláček


