~A nějaká ta díra v plotě?~
°°°°°°°°°
°°°°
» autorka: Květka Š. |
~~~~~~
Pro kočku
Jeden pes,ten popleta
vypravil se do světa
místo jídla do ranečku
zabalil si jen „psí dečku“.
Prošel dvůr i zahradu
pak silnici,až k hradu,
teď se chvíli posadím
a něco si posvačím.
Opravdu,jsem popleta,
vypravím se do světa
a místo jídla v ranečku
mám tam dečku.
Prý pro kočku.
~~~~~
Malé kotě
Žilo,bylo malé kotě
Znalo každou díru v plotě,
Velkou i tu trochu menší
Už se na svůj výlet těší.
Tam za plotem někdo čeká?
Štěká,štěká kotě leká,
Svítí měsíc mraky plavou
Řeka hučí za zahradou.
Ryby tam spí dole u dna
Prý tam bývá voda klidná,
Ovšem co se nestalo?
Najednou blesk a pršet začalo.
Malé kotě se bojí deště
Lije však hodně,ještě a ještě,
Když zase zahřmělo
kotě se kaluži vyhnulo.
~~~~~~~~~~
už jsem tu
je to tady
Pro kočku
Jeden pes,ten popleta
vypravil se do světa
místo jídla do ranečku
zabalil si jen „psí dečku“.
Prošel dvůr i zahradu
pak silnici,až k hradu,
teď se chvíli posadím
a něco si posvačím.
Opravdu,jsem popleta,
vypravím se do světa
a místo jídla v ranečku
mám tam dečku.
Prý pro kočku.
~~~~~
Malé kotě
Žilo,bylo malé kotě
Znalo každou díru v plotě,
Velkou i tu trochu menší
Už se na svůj výlet těší.
Tam za plotem někdo čeká?
Štěká,štěká kotě leká,
Svítí měsíc mraky plavou
Řeka hučí za zahradou.
Ryby tam spí dole u dna
Prý tam bývá voda klidná,
Ovšem co se nestalo?
Najednou blesk a pršet začalo.
Malé kotě se bojí deště
Lije však hodně,ještě a ještě,
Když zase zahřmělo
kotě se kaluži vyhnulo.
~~~~~~~~~~
už jsem tu
je to tady
Tipů: 0
» 23.06.26
» komentářů: 0
» čteno: 4(0)
» posláno: 0
» nahlásit
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Předchozí: ~Někdy si říkám~


