~Někdy si říkám~
~(:-)) (:-))~
» autorka: Květka Š. |
a Béďa kominík
~~~~~~~~
Někdy si říkám
„co mi asi schází”
kominík od sazí ? :-)
Vždyť žijí i lidé co mají míň
pošlu ti pro štěstí saze
...smím?
A jednu stříbrnou podkovu
co v poli ztratil kůň
a můžeš políbit i malou žábu
ale ne,princ z ní nebude
ona si hledá svoji tůň
než poletí čáp tak si užije
honem ji někam schovej
třeba do své kapsy
pak na ni nezapomeň
ještě ti něco schází?
Jak ráda bych se
naučila čarovat
všem potřebným dobro
darovat...
Proč mne zrovna teď
ten měsíc musel uspávat?
Ne,nebudu si stěžovat.
Po noci přichází zase ráno
z postele co?
Vstát...
a všem dobro darovat...
~~~~~~~~~
kominík
pohádka
~~~~~~~~
Někdy si říkám
„co mi asi schází”
kominík od sazí ? :-)
Vždyť žijí i lidé co mají míň
pošlu ti pro štěstí saze
...smím?
A jednu stříbrnou podkovu
co v poli ztratil kůň
a můžeš políbit i malou žábu
ale ne,princ z ní nebude
ona si hledá svoji tůň
než poletí čáp tak si užije
honem ji někam schovej
třeba do své kapsy
pak na ni nezapomeň
ještě ti něco schází?
Jak ráda bych se
naučila čarovat
všem potřebným dobro
darovat...
Proč mne zrovna teď
ten měsíc musel uspávat?
Ne,nebudu si stěžovat.
Po noci přichází zase ráno
z postele co?
Vstát...
a všem dobro darovat...
~~~~~~~~~
kominík
pohádka
Tipů: 0
» 22.06.26
» komentářů: 0
» čteno: 1(0)
» posláno: 0
» nahlásit
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Předchozí: ~Kdepak ty poštovní schránky jsou?~


