~Někdy si říkám~

~(:-)) (:-))~
» autorka: Květka Š.
a Béďa kominík
~~~~~~~~
‭Někdy si říkám
‭„co mi asi schází”
kominík od sazí ? :-)

‭Vždyť žijí i lidé co mají míň
‭pošlu ti pro štěstí saze
‭...smím?
‭A jednu stříbrnou podkovu
‭co v poli ztratil kůň
‭a můžeš políbit i malou žábu
‭ale ne,princ z ní nebude
‭ona si hledá svoji tůň
‭než poletí čáp tak si užije
‭honem ji někam schovej
‭třeba do své kapsy
‭pak na ni nezapomeň
‭ještě ti něco schází?

Jak ráda bych se
naučila čarovat
‭všem potřebným dobro
‭darovat...
‭Proč mne zrovna teď
‭ten měsíc musel uspávat?
‭Ne,nebudu si stěžovat.
Po noci přichází zase ráno
z postele co?
Vstát...
a všem dobro darovat...

~~~~~~~~~

kominík
pohádka
Tipů: 0
» 22.06.26
» komentářů: 0
» čteno: 1(0)
» posláno: 0


Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku