|
.... možná nebude nic víc ... než konec čekání ...
» 18.08.2008 » autor: HarryHH |
|
co se to vlastně stalo?
» 18.08.2008 » autorka: churry |
|
nebo snad Životní fiesta. V neděli ráno mě probudily balóny, pozorovala jsem je dokud nezmizely v dálce ...
» 18.08.2008 » autorka: Štěpina |
|
Z obyčejného vteřinového nadhledu
» 18.08.2008 » autorka: Levandule |
|
..všem ostatním Kačenkám se předem omlouvám..potřebovala jsem ze sebe dostat tu negativní energii..a básně jsou nejlepší ventilace ))
» 18.08.2008 » autorka: šuměnka |
|
..svatební řeč otce nevěsty..
» 18.08.2008 » autorka: šuměnka |
|
...máma je záruka klidu...
» 17.08.2008 » autorka: Lorraine |
|
malé vůůdůůů jak probořit pevnou půdu…
» 17.08.2008 » autor: enigman |
|
v hlavě skryt...
» 17.08.2008 » autor: enigman |
|
momentálně jediný vjem, láká měkká kyprá zem
» 16.08.2008 » autorka: spare |
|
nebo nádraží...mohlo to být kdekoliv.
» 16.08.2008 » autorka: spare |
|
... monológ o Pajde I.
» 16.08.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
...
» 16.08.2008 » autor: enigman |
|
noční...
» 16.08.2008 » autor: enigman |
|
..co dodat
» 16.08.2008 » autor: gabkin |
|
A vím, že je to moje vina:-(
» 15.08.2008 » autorka: spare |
|
a nic k tomu...
» 15.08.2008 » autorka: spare |


