|
... dnes ráno v metru jsem si něco uvědomila ...
» 30.10.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
za vším je ...
» 30.10.2008 » autor: enigman |
|
...ty jediný smíš...
» 29.10.2008 » autorka: Lorraine |
|
reakce na báseň jedné, v mých očích úžasné dámy
» 29.10.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
platnost: včera a právě teď
» 29.10.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
ano je to tak...
» 29.10.2008 » autorka: Mbonita |
|
stačí málo...
» 29.10.2008 » autor: enigman |
|
zvláštní zbraně...
» 29.10.2008 » autor: enigman |
|
Každý vidí po svém, co je to svoboda. Což je dobře. Tady je můj pohled.
» 29.10.2008 » autor: Siorak |
|
Jen povzdech
» 28.10.2008 » autorka: s.e.n |
|
No other comments...
» 28.10.2008 » autor: Špáďa |
|
velmi mě oslovila postava Shell v jedné knize... (,,Oblíbená hra“ od Leonarda Cohena)
» 28.10.2008 » autorka: spare |


