|
...tak nějak inspirováno zengem...(DEVĚTSIL)
» 08.09.2009 » autor: Mario de Janeiro |
|
..takové (snad) měsíční nic..prohřeje velkou dlaň a malou ještě víc..
» 08.09.2009 » autorka: šuměnka |
|
..prožitek v prožití se slovy těžko zachytí..
» 08.09.2009 » autorka: šuměnka |
|
...dávejme..a dostaneme..vodu od pramene..
» 08.09.2009 » autorka: Mbonita |
|
***
» 08.09.2009 » autorka: isisleo |
|
...uprostřed duše... (jen pokus o zachycení pocitu do slov)
» 07.09.2009 » autorka: Lorraine |
|
ncd
» 07.09.2009 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
*–*
» 07.09.2009 » autorka: nejsembásník |
|
***
» 07.09.2009 » autorka: nejsembásník |
|
***
» 07.09.2009 » autorka: isisleo |
|
...
» 07.09.2009 » autor: enigman |
|
...
» 07.09.2009 » autor: enigman |
|
*miniatura
» 06.09.2009 » autorka: Slávka |
|
inspirováno http://liter.cz/Basne/253637-view.aspx
» 06.09.2009 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
setkáním s dalším vláknem ... byla jsem v Košicích na pár dnů
» 06.09.2009 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
jsem opravdu taková ???
» 06.09.2009 » autorka: nejsembásník |


