|
„S hlubokým smutkem v duši oznamujeme svým přátelům, že nás navždy opustila klisna Glorie…“
» 26.01.2007 » autor: G.P. |
|
Bolest snů... a jejich nové starty...
» 26.01.2007 » autorka: Levandule |
|
))..jen jsem viděla krásný obrázek, bylo na něm něco o pravdě a o vítězství..
» 26.01.2007 » autorka: isisleo |
|
*sněhová
» 25.01.2007 » autorka: Slávka |
|
... být tu .... a milovat, pro to se vždycy důvod najde .. / z komentu někomu z Vás
» 24.01.2007 » autor: HarryHH |
|
Někdy lidé leccos zveličují...
» 24.01.2007 » autorka: Levandule |
|
?!?!?!
» 24.01.2007 » autorka: isisleo |
|
..................
» 24.01.2007 » autor: čubík |
|
stále se mění
» 23.01.2007 » autorka: s.e.n |
|
Být něčím hromosvodem je jako „procházka“ zbořeným domem…
» 23.01.2007 » autorka: Levandule |
|
Nevíra v něco, někoho, něčí slova… a šípy jejího postoje
» 23.01.2007 » autorka: Levandule |
|
..opět jedna z těch „kýmsi“ nadiktovaných..
» 23.01.2007 » autorka: šuměnka |
|
..a jedna z těch „syrově“ prožitých ))
» 23.01.2007 » autorka: šuměnka |


