radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.03.2012 - 11:15
Květka Š.: I jedna růže stačí
když je daná z lásky... |
10.03.2012 - 21:14
CULIKATA: St:)
|
09.03.2012 - 22:55
Psavec: Za ST.
|
09.03.2012 - 19:45
Paulmatthiole: Na lásce je nejpozoruhodnější to vědění, které, ač nejisté, považujeme za jisté. ST.
|
09.03.2012 - 19:29
Liška76: ..věty ze zapomněnky...krásnoST:))!
|
09.03.2012 - 19:14
|
09.03.2012 - 18:53
labuť: Slova lásky umí hřát
někdy však i ubodat |
09.03.2012 - 17:33
radek oslov: dik všem...
|
07.03.2012 - 18:42
Paulmatthiole: Hledání je vlastně jakási fyzická transformace naděje, ST.
|
07.03.2012 - 17:48
WAYWARD: ...*
|
07.03.2012 - 14:19
labuť: Dokud máme co a můžeme hledat, je dobře...
|
07.03.2012 - 11:25
Liška76: Ano moudré a hluboké:))ST
|
07.03.2012 - 10:55
donne: ...možnosti příštích hledání jsou nadějné
|
07.03.2012 - 10:35
Bíša: Velice moudré verše...
|
07.03.2012 - 08:06
Liška76: KrásnoST silná:))
|
07.03.2012 - 00:12
Psavec: Hezká básnička, ST.
|
06.03.2012 - 19:10
radek oslov: velký dík
|
06.03.2012 - 09:11
|
06.03.2012 - 08:46
labuť: Myslím, že máš... bohatství ve své duši...
|
05.03.2012 - 23:08
Psavec: Nejen Ty, my také nic nemáme, ST.
|


