radek oslov

» registrace: 04.12.2011
» 57, muž, Žatec
» děl: 1877
» komentářů: 448 / 3719
Komentáře k dílům uživatele :
22.06.2012 - 21:24
Liška76: i STín své místo má
proč láska vrásky nerovná?
22.06.2012 - 09:40
Květka Š.: kde je?Kdo ví...
21.06.2012 - 07:57
labuť: Křivd se zbavujeme déle...
19.06.2012 - 08:23
19.06.2012 - 01:35
Helena Lovecká: v "problému" slov? .. vědecký jazyk, že by?
19.06.2012 - 01:22
Helena Lovecká: nevím jak to děláš, ale "vždycky" se trefíš do toho, co zrovna prožívám .. dnes jsem si zpívala "a když občas šlápneš do louží, musíš jít, jít dál" ... no, takže ST jak jinak :-)
18.06.2012 - 21:28
Javavia: stát se bláznem se někdy asi i vyplatí..
Pěkně napsané
18.06.2012 - 20:54
Bomejka: dobrý:-)
18.06.2012 - 02:02
Helena Lovecká: nic neříkám ... a předstírám ... že u-sínám ... pro tebe
17.06.2012 - 18:52
Květka Š.: líbí...ST..
16.06.2012 - 23:02
ann-ihilation: zaryla se mi pod kůži :) pěkné verše!
16.06.2012 - 21:46
Bomejka: dobrý:-)
16.06.2012 - 10:47
13.06.2012 - 12:08
Květka Š.: ..noc je mladá,tak co s ní ?
ST
11.06.2012 - 23:07
Helena Lovecká: přijde .. ST
11.06.2012 - 22:56
Helena Lovecká: kapka lásky v moři lásky :-) ST
11.06.2012 - 22:28
Helena Lovecká: další nádhera ..
11.06.2012 - 22:26
Helena Lovecká: tvé básně mi dnes nádherně plynou ..
11.06.2012 - 22:23
Helena Lovecká: tak ta je DNES přesná .. ST
11.06.2012 - 22:19
Helena Lovecká: zkusím ..
1 ... 136|137|138|139|140|141|142|143|144 ... 186

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku