radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.09.2012 - 16:12
labuť: Sny nás nutí žít...
|
09.09.2012 - 12:17
krizekkk: st, pěkný...
|
06.09.2012 - 21:01
zelená víla: a to já ji zase chápu ... :)
|
06.09.2012 - 20:40
zelená víla: krásná pocitovka...
|
05.09.2012 - 12:36
zelená víla: Poslední tři slova jsou pro mnohé těžké...
|
05.09.2012 - 10:03
Květka Š.: ST))
|
05.09.2012 - 09:24
Lola Black: pecka, fakt se mi líbí :) ST
|
04.09.2012 - 23:59
René Vulkán: Mám rád i takové - s poučením, s výzvou
|
04.09.2012 - 14:43
Lola Black: občas se ptám podobně... ST
|
04.09.2012 - 12:03
krizekkk: st
|
04.09.2012 - 11:08
Květka Š.: ST))
|
04.09.2012 - 08:30
krizekkk: Tak tahle se mi líbí. st
|
03.09.2012 - 00:02
Psavec: Doufat můžeš, ST.
|
30.08.2012 - 15:24
krizekkk: ST .-)
|
26.08.2012 - 10:37
Verena: Jojo, lhaní do vlastní kapsy ji jen zbytečně vyboulí, ST
|
25.08.2012 - 07:54
krizekkk: ST
|
23.08.2012 - 23:05
Psavec: Dávám ST.
|
23.08.2012 - 19:51
Květka Š.: ST))
|
23.08.2012 - 18:35
labuť: Jsou události, které pochopíme až s odstupem času, třeba tahle o radosti patří mezi ně...
|
23.08.2012 - 15:14
krizekkk: Chlape, u tebe nikdy netuším, jak tě komentovat, proto se přidávám k Siorakovi. :-) st
|


