radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.07.2014 - 14:43
Kapka: Líbí se mi.
|
01.07.2014 - 08:48
Kapka: ST
Vlna přílivu se zvedá na křídlech dohání čas svítá, obloha je bledá snění se probouzí v nás... |
30.06.2014 - 20:40
Bára: ..kde nechala úsměv a krásu...? ve stopách času? Líbí.ST:))
|
30.06.2014 - 11:51
svetlana astachova: ST. Jak se to říká..? ..někdy je lepší mlčet..
|
30.06.2014 - 10:50
nejsembásník: v mlhách se špatné létá ...
|
29.06.2014 - 19:18
Květka Š.: ST...
|
29.06.2014 - 12:56
Bára: ST:))
|
26.06.2014 - 21:14
krizekkk: LÍBÍ
|
24.06.2014 - 19:14
zenge: nepropadej naději;-)
|
24.06.2014 - 19:08
|
24.06.2014 - 19:02
CULIKATA: Naděje s vírou namaluje krásnou budoucí cestu a ta se vyplní zcela)
|
24.06.2014 - 18:54
Veronica: krásná. ST
|
24.06.2014 - 17:10
krizekkk: Naděje umírá poslední... se říká.
|
24.06.2014 - 17:02
ttragelaf: ... ufff
|
24.06.2014 - 10:23
nejsembásník: i déšť má svou řeč ...
|
24.06.2014 - 10:04
E.T.Jane: Mezi kapkami slov píši ST :) **
|
24.06.2014 - 08:41
Liška76: jen v dešti slova, jež skanou po tváři šeptají, vzpomeň liSTuj ve snáři:)
|
23.06.2014 - 11:01
|
23.06.2014 - 09:52
kavec: Jako by nás tím tepotem vlastního srdce uspával a pořád nám sděloval , že je všechno v pořádku , ale zatím kolem nás žebrají a zbytečně umírají lidé a my si furt myslíme , že je to správně , ale správně to nikdy není a nikdy nebude .
Dost silný námět a dávám ST . Jirka |
22.06.2014 - 21:04
krizekkk: Také líbí.
|


