radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.11.2014 - 19:24
obaleč jabloňový: Je to tak strašně smutné ... ST
|
16.11.2014 - 21:46
Kapka: ST
|
16.11.2014 - 19:07
krizekkk: Karel žije.
|
16.11.2014 - 18:39
krizekkk: Lidi milovat. ST
|
16.11.2014 - 17:56
krizekkk: ST
|
14.11.2014 - 14:28
Kapka: ST
|
14.11.2014 - 13:36
obaleč jabloňový: Možná my málo milujeme moře... ST
|
12.11.2014 - 20:26
radek oslov: všem děkuji za komentáře a čtení,nechci děkovat jednotlivě,dík.
|
12.11.2014 - 17:15
obaleč jabloňový: Povedla se :-) ST
|
12.11.2014 - 16:09
Ctirad Justus: prázdná samota...bude veseleji ;)
CJ |
12.11.2014 - 13:30
matousekKkrejca: ST
|
12.11.2014 - 12:38
Kapka: ST
|
12.11.2014 - 11:46
jitka.svobodova: líbí se mi moc....ST
|
12.11.2014 - 11:33
HANKA: Co říct, snad,že bude líp.ST..:-)
|
07.11.2014 - 10:35
|
07.11.2014 - 06:55
obaleč jabloňový: ST
|
06.11.2014 - 14:41
Levandule: Často chce se mi to taky...
už netahat na zádech své životní vaky... ... výdech, nádech... :-) |
05.11.2014 - 17:16
krizekkk: ST
|
29.10.2014 - 16:25
jitka.svobodova: ST
|
29.10.2014 - 12:38
Pevya: ST, jsou nejkrásnější ty všední střípky, z nichž se skládá mozaika.. štěstí.. Díky za krásné počtení.
|


