radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.12.2019 - 13:51
byron: ST
|
15.12.2019 - 08:45
ttragelaf: ...mě taky
|
10.12.2019 - 16:57
René Vulkán: vypisuješ se do kvality
|
25.11.2019 - 17:13
byron: ST
|
25.11.2019 - 13:51
M.A.Rek: ST
|
25.11.2019 - 12:39
ttragelaf: ST*
|
18.11.2019 - 14:58
M.A.Rek: ST
|
18.11.2019 - 14:52
byron: ST
|
03.11.2019 - 21:31
Kapka: Jo, ST
|
03.11.2019 - 02:07
Špáďa: Kdo as je tím zlodějem?
Zmizí, než se nadějem. |
02.11.2019 - 16:20
byron: ST
|
02.11.2019 - 10:03
valerie: No ta je krásná, koukám že s podzimem roSTe touha
|
21.10.2019 - 13:06
byron: Tip.
|
20.10.2019 - 19:17
Psavec: ST.
|
19.10.2019 - 22:03
byron: ST
|
19.10.2019 - 11:20
Elisabeth.S: Možná do svítání
přeSTože vlakem jeď ve svět plání zrcadlo zapomnění nechej zatím pokryté prachem;-) |
18.10.2019 - 13:34
M.A.Rek: Jo, jestli si odpovíš na otázku: Co je to láska?, budeš mít odpověď i na to, jeSTli je či není...
Je lásek co v oceánu kapek, je lásek jako hvězd na nebi, je lásek jak na cibulích slupek, stačí ta jediná, je-li v duši hloubi. |
18.10.2019 - 03:30
Kapka: Mít rád, to je lidský, však není snadné vždycky...
|
18.10.2019 - 03:24
Kapka: Pěkná píseň - pryč je tíseň
|
18.10.2019 - 03:13
Kapka: láska - nejkrásnější cit
bez ní nemá cenu žít |


