radek oslov

» registrace: 04.12.2011
» 57, muž, Žatec
» děl: 1877
» komentářů: 448 / 3719
Komentáře k dílům uživatele :
18.05.2015 - 10:26
libour: třeba to tak vypadá jen zvenčí...ST
17.05.2015 - 09:41
řeka: křičím ST.
17.05.2015 - 08:44
řeka: jak je mi sympatické v řece snění...líbí
ST.
16.05.2015 - 01:19
blue: s každý zabzučením být blíž a blíž..
jen v dávných časech svou současnost pochopíš :)
15.05.2015 - 22:56
libour: líbí ST
15.05.2015 - 22:33
libour: ST :-) líbí
15.05.2015 - 13:11
nejsembásník: poskládat střípky do vzpomínek,
jemně je vložit do peřinek,
aby nám s prvním nočním sněním
vrátily chvíle rozechvění ...
14.05.2015 - 14:52
řeka: zrcadlo snění co je a není...líbí
ST.
13.05.2015 - 18:09
13.05.2015 - 16:58
řeka: věř!!
ST.
13.05.2015 - 15:44
libour: holt nic nám jiného nezbývá.....ST
13.05.2015 - 05:41
řeka: snít je třeba...
ST.
12.05.2015 - 22:03
detektor: Po tmě je každá díra černá...:-)ST
12.05.2015 - 14:42
libour: taky pořád někam hledím :-)....ST
11.05.2015 - 21:16
ttragelaf: .... pokud tu druhou - pozdravuj Stephena Hawkinse .. :-)
11.05.2015 - 18:01
radek oslov: krizekkk.odpovím tu vesmírnou,a jinak dik za koment,jo a co je mlknu...dik
11.05.2015 - 17:53
libour: ST
11.05.2015 - 17:46
krizekkk: Podle toho, jakou černou ďouru máš na mysli. Buď tu v zemi, nebo tu ve vesmíru. Pokud tu první, mlknu.
11.05.2015 - 14:45
řeka: té naděje se držet... než být vtáhnout do černě
ST.
11.05.2015 - 12:02
Guanti Rosi: Průlet antihmotou. :O) ST
1 ... 57|58|59|60|61|62|63|64|65 ... 186

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku