zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.12.2017 - 19:06
jitka.svobodova: Vzpomínám na Vítkův Hrádek......ST
|
11.12.2017 - 16:58
Dota Slunská: Poklona.
|
11.12.2017 - 05:25
Špáďa: Nejen jedovatě zelení by tě zulíbali… Dodatek je třešnička s velkou výzvou.
|
10.12.2017 - 21:09
Bomejka: ST**
|
10.12.2017 - 19:36
Lilith: Ty sis tééda vyhrál ;-)
ST |
10.12.2017 - 17:16
Květka Š.: dobrý...ST
|
10.12.2017 - 15:13
Kajuta: ST
|
10.12.2017 - 11:37
zenge: DĚKUJI VŠEM
JSTE MŮJ ŠÉM!! |
10.12.2017 - 10:04
vavaoko: Ne. Nenechme.
ST |
10.12.2017 - 09:56
vavaoko: Já si zase pošmáknul. Je to k sežrání všecko.
ST |
10.12.2017 - 09:26
Kapka: Hezko v Česku
ST |
10.12.2017 - 08:56
Kajuta: ST
|
09.12.2017 - 23:37
Kapka: ST
|
09.12.2017 - 23:35
Kapka: Prima, o Karlovi se mi líbí nejvíc. ST
|
09.12.2017 - 20:24
Ringo: Nad dílkem vynáším pro tebe velmi příznivý ortel.
Merkur jsem v dětství měl. A pozdějším věku pracoval deset let i v Merkurii. Ty můžeš podtrhnout slovo, žena tebe. Samozřejmě to platí také obráceně. ;-) |
09.12.2017 - 20:21
enigman: nedávno jsem četl Krylovy prózy...myšlenkové lahůdky...zrovna jako ty tvý...
|
09.12.2017 - 20:07
raďo: ST
|
09.12.2017 - 19:50
|
09.12.2017 - 19:50
Tara: ProSTě skvělé, zenge...merkur atd...
|
07.12.2017 - 22:17
Gándhí: a vono to de ... ST*** ;)
|


