zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11492 / 21580
Komentáře k dílům uživatele :
23.07.2014 - 09:59
Špáďa: Zase sis parádně vyhrál nejen se slovy (bajka super boží)!
23.07.2014 - 08:11
Bára: Áááááách ta láska nebeská. Líbí.ST:))
22.07.2014 - 20:39
Lilith: Máš pravdu...
ST
22.07.2014 - 18:54
Květka Š.: :-)...ST
22.07.2014 - 16:30
Špáďa: Skvělá dýza ze tvých slov!
Bzučí, voní, zpívaj', ... Lov!
I já dneska dávno vím,
byť mám v hlavě kulový:
Poezii ulovím!
22.07.2014 - 16:19
krizekkk: Jsi vlastenec. ST
22.07.2014 - 16:18
Kajuta: něžné
ST
22.07.2014 - 16:10
Kajuta: ST
22.07.2014 - 13:02
nejsembásník: STéčková
22.07.2014 - 11:33
la loba: ST tu diskotéku plnou letmých doteků hovad a komárů prostě miluju
22.07.2014 - 11:11
J.F.Julián: pěkné st
22.07.2014 - 10:18
valerie: jasně, bez lásky se žít nedá...ST
22.07.2014 - 09:25
vavaoko: Skvěle- ST
22.07.2014 - 09:14
vavaoko: Mám jen ST
22.07.2014 - 08:59
22.07.2014 - 08:59
E.T.Jane: Souhlasím :) *
21.07.2014 - 22:57
valerie: kéž bych jednou uměla popsat jak na mě tvoje básničky působí, musela bych začít v dětství, v mé fascinaci vesnicí a přírodou, láskou k pohybu ať už kolmo, lyžmo nebo koňmo, možno bych končila láskou k životu, víš tohle všechno a mnohem víc čtu v tvých básních a taky smysl pro humor a vůbec ST
21.07.2014 - 21:38
Lota: .
Tvoje láska k tomu kraji sálá
mám to tam taky ráda
a všímat si toho ticha
:)
21.07.2014 - 21:16
CULIKATA: V Tvých Brodotoulkách se mi líbí, vidím v nich svá léta na vesnici, ta nejhezčí léta).Díky.
21.07.2014 - 21:13
Lilith: parááááda... :-)
ST
1 ... 584|585|586|587|588|589|590|591|592 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku