zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11492 / 21580
Komentáře k dílům uživatele :
01.08.2014 - 17:31
krizekkk: !) ST
01.08.2014 - 12:05
Květka Š.: :-)...ST...
01.08.2014 - 11:54
hloubavá: Souhlasím se zelenou vílou. Mám tvé Láskoviny ráda.
01.08.2014 - 09:26
vavaoko: Skvěle- ST
01.08.2014 - 08:16
zelená víla: super, stejně mám tvoje láskoviny ráda :-))
01.08.2014 - 07:57
01.08.2014 - 07:22
básněnka: Červenej tépich ti sluší;-)
01.08.2014 - 06:12
nejsembásník: za občanku a modrej hřeben ST s třemi hvězdami :-)
31.07.2014 - 22:24
Kapka: FeSTovní
31.07.2014 - 21:02
HANKA: Nemáš chybu,kamaráde,dnes je to ST * a ještě podtrž..:-)
31.07.2014 - 18:32
Kajuta: ST :))
31.07.2014 - 14:38
zelená víla: já jsem letního deště milovník, tančit v těch teplých kapkách a smát se... vzduch se vyčistí... krása slov...
31.07.2014 - 14:03
Květka Š.: na pinďoura v alobalu fakt nesahat...:-)..ST)
31.07.2014 - 12:45
labuť: Déšť v modru,
déšť za oknem
to jsem si vybrala den .-))
31.07.2014 - 12:28
labuť: Dlouho jsem Tě nečetla a vidím, že mám hodně co dohánět... Krásné léto!
31.07.2014 - 12:08
la loba: Všichni se smějou ale já si jdu radši umýt ruce co kdyby náhodou.., ST za varování
31.07.2014 - 11:44
HANKA: Jsem rozhřehtaná,jak řehtačka uřehtaná a nemohu se přeSTat řehtat..:-))
31.07.2014 - 10:47
vavaoko: Mám jen ST
31.07.2014 - 08:33
E.T.Jane: Hlavně ta první mě doSTala
(ještě, že jsem to ustála)
jsem totiž v práci a neměla bych
při čučení do monitoru se řehtat jak puberťák
no uznej, to nejde, je to tak :)
Ty jsi teda čtverák. Supr **
31.07.2014 - 07:28
1 ... 579|580|581|582|583|584|585|586|587 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku