zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.08.2014 - 17:31
krizekkk: !) ST
|
01.08.2014 - 12:05
Květka Š.: :-)...ST...
|
01.08.2014 - 11:54
hloubavá: Souhlasím se zelenou vílou. Mám tvé Láskoviny ráda.
|
01.08.2014 - 09:26
vavaoko: Skvěle- ST
|
01.08.2014 - 08:16
zelená víla: super, stejně mám tvoje láskoviny ráda :-))
|
01.08.2014 - 07:57
zelená víla: :-))
|
01.08.2014 - 07:22
básněnka: Červenej tépich ti sluší;-)
|
01.08.2014 - 06:12
nejsembásník: za občanku a modrej hřeben ST s třemi hvězdami :-)
|
31.07.2014 - 22:24
Kapka: FeSTovní
|
31.07.2014 - 21:02
HANKA: Nemáš chybu,kamaráde,dnes je to ST * a ještě podtrž..:-)
|
31.07.2014 - 18:32
Kajuta: ST :))
|
31.07.2014 - 14:38
zelená víla: já jsem letního deště milovník, tančit v těch teplých kapkách a smát se... vzduch se vyčistí... krása slov...
|
31.07.2014 - 14:03
Květka Š.: na pinďoura v alobalu fakt nesahat...:-)..ST)
|
31.07.2014 - 12:45
|
31.07.2014 - 12:28
labuť: Dlouho jsem Tě nečetla a vidím, že mám hodně co dohánět... Krásné léto!
|
31.07.2014 - 12:08
la loba: Všichni se smějou ale já si jdu radši umýt ruce co kdyby náhodou.., ST za varování
|
31.07.2014 - 11:44
HANKA: Jsem rozhřehtaná,jak řehtačka uřehtaná a nemohu se přeSTat řehtat..:-))
|
31.07.2014 - 10:47
vavaoko: Mám jen ST
|
31.07.2014 - 08:33
E.T.Jane: Hlavně ta první mě doSTala
(ještě, že jsem to ustála) jsem totiž v práci a neměla bych při čučení do monitoru se řehtat jak puberťák no uznej, to nejde, je to tak :) Ty jsi teda čtverák. Supr ** |
31.07.2014 - 07:28
nejsembásník: St ***
|


