Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.11.2021 - 16:09
Besinka: Květka Š.:
Děkuji za napsání. Děkuji moc za podporu. |
19.11.2021 - 16:01
Besinka: Květka Š.:
Děkuji, Květuško. |
19.11.2021 - 16:00
Besinka: Dota Slunská:
Děkuji, zlatá. |
19.11.2021 - 15:45
Květka Š.: ~~~~~~~~~~
Pastelka je kousek dřeva s tuhou barevnou namaluješ slunce třeba pod ním trávu zelenou, jinou zase krajíc chleba s marmeládou červenou tou pastelkou z kousku dřeva co má tuhu barevnou.... |
19.11.2021 - 15:33
Květka Š.: Včerejší večer a taky noc
nechceš toho nějak moc? Ptala se jednoho anděla kterého za oknem viděla. Ten anděl tajemný,krásný v očích měl pohled jasný oknem ji podává květ a pak ji začne vyprávět. |
19.11.2021 - 14:49
Dota Slunská: Věřím. Aj čaj to umí. :)
|
19.11.2021 - 12:53
Besinka: j.m.:
A člověk se necítí sám. Je to balzám. |
19.11.2021 - 12:51
j.m.: S kávou je svět hned krásnější,a je to dobrý kamarád.
|
18.11.2021 - 12:40
Besinka: divoženka1:
Já si toho anděla představila při psaní. |
18.11.2021 - 07:24
divoženka1: Andělske mám tyto bytosti rada
|
17.11.2021 - 17:25
Besinka: Alexandr Rakita:
Děkuji. |
17.11.2021 - 15:53
Alexandr Rakita: Svěží, nápadité a čisté!
|
16.11.2021 - 17:03
Besinka: Dota Slunská:
Děkuji za napsání. |
16.11.2021 - 17:01
Dota Slunská: Píšeš, jako bys vkládala kamínky do hypertufy. :)
|
15.11.2021 - 15:05
Besinka: Květka Š.:
Děkuji. |
15.11.2021 - 14:04
Květka Š.: pěkný...:-)
|
15.11.2021 - 12:34
Besinka: René Vulkán:
Děkuji za napsání. |
15.11.2021 - 10:22
René Vulkán: Dlouhé stíny kladou mi pod nohy topoly
Jsem tichá mezi stromy. a pak si hraji mezi domy že mě nic nebolí. |
14.11.2021 - 17:26
Besinka: divoženka1:
Díky, zlatavá. Je to taková vzpomínková. Děda byl včelař a už je v nebi. |
14.11.2021 - 17:13
divoženka1: Libi :-)
|


