Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.10.2025 - 15:39
Radost: Krásné.
|
03.10.2025 - 15:37
Radost: Tato báseň mě moc potěšila. Přinesla mi úsměv. Děkuji, Besinko.
|
03.10.2025 - 15:33
Radost: Roztomilá básnička.
|
03.10.2025 - 15:31
Radost: Nádherná báseň.
|
03.10.2025 - 15:30
Radost: Krásná báseň.
|
03.10.2025 - 15:29
Radost: Nádherná báseň.
|
03.10.2025 - 15:28
Radost: Nádherná báseň.
|
03.10.2025 - 15:21
Radost: Nádherné rozjímání.
|
03.10.2025 - 15:20
Radost: Pěkná báseň, potěšila mě.
|
03.10.2025 - 15:19
Radost: Krásná básnička. Potěšila mě.
|
03.10.2025 - 15:18
Radost: Besinka: Besinko, ta básnička je skvělá. Je krásné, že svými básničkami děláš radost druhým.
|
03.10.2025 - 15:11
Radost: Besinko, pěkně jsi vyjádřila svou lásku k poezii.
|
03.10.2025 - 15:07
Radost: Krásná báseň.
|
03.10.2025 - 14:53
Radost: Krásná báseň.
|
03.10.2025 - 14:49
Radost: Nádherná báseň.
|
03.10.2025 - 14:47
Radost: Krásná báseň, Besinko.
Letí, letí přání za Tebou, ať máš dnes radost velkou. Ať se Ti splní Tvůj krásný sen, ať máš prostě hezký den. |
03.10.2025 - 14:41
Radost: Moc pěkná báseň.
|
03.10.2025 - 14:40
Radost: Děkuji, Besinko. Raduji se a věřím na zázraky.
|
03.10.2025 - 14:36
Radost: Krásná báseň, ulevující. Je krásné cítit mír v duši.
|
03.10.2025 - 14:33
Radost: Samota je špatná, Besinko. Ještě že máš kolem sebe kamarádky a kamarády, kteří Tě dokáží podpořit. A ještě že máš mě a já Tebe. Dělá mi to radost.
|


