matousekKkrejca» registrace: 11.06.2013 » 69, muž, Plzeňsko
» vzkaz
» děl: 273 |
Komentáře uživatele :
24.11.2016 - 13:42
Báseň krásná a smutná, ale takhle to bohužel ještě ve světě je a dlouho ještě bude, a kdo pomůže? Společnost je a vždycky byla nastavena tak, že spíš pomáhala těm kdo to nepotřebovali, kdo měli dost a na ty potřebné se jaksi nedostávalo a nedostává stále. Ale hodně se o pomoci mluví... Ale je zase pravda, že hodně lidí pomáhá :-) ST
|
24.11.2016 - 13:36
já jsem za život nsbíral asi valník bramborů a nelituju toho :-) ST
|
24.11.2016 - 13:34
mě to nezklamalo ST
|
24.11.2016 - 12:34
moc se mi to líbí - jako každá tvá ST
|
24.11.2016 - 12:22
hezké :-) ST
|
22.11.2016 - 17:11
Bábovka: díky za zastavení a za komentáře :-)
|
22.11.2016 - 17:10
Špáďa: díky za komentář :-)
|
22.11.2016 - 17:08
A já už jsem si myslel, že je to úplně jinak... ST :-)
|
21.11.2016 - 21:43
mně se líbí nejen bujaří, ale i fontána listů a vůbec to celé :-) ST
|
21.11.2016 - 21:27
ST :-)
|
21.11.2016 - 21:24
nástěnek jsme si fakt užili... ST :-)
|
21.11.2016 - 21:17
libour: Kajuta: Adramelech: Přátelé já mám naštěstí do slevy na tramvaj ještě hodně daleko. Dík za zastavení :-)
|
21.11.2016 - 09:28
enigman: krizekkk: Díky za zastavení :-)
|
20.11.2016 - 14:50
ttragelaf: díky :-)
|
20.11.2016 - 12:13
pa100r: díky :-)
|
20.11.2016 - 01:32
Tomáš: Tara: Tamara J: Lilith: Kapka: Kajuta: jitka.svobodova: Emma Wallace: dámy a pánové, díky :-)
|
20.11.2016 - 01:31
Ringo: kamaráde děkuju za vtipné komentáře, které vždycky potěší :-)
|
20.11.2016 - 01:29
divoženka1: Napadlo mě jaký to asi byl člověk a jestli by se s ním dalo vonět k životu, a děkuji, komentář mě potěšil :-)
|
20.11.2016 - 01:28
Veru: ttragelaf: Tara: sailorr: Ringo: Lilith: krizekkk: Kapka: Kajuta: jitka.svobodova: J.F.Julián: Adramelech: děkuju :-)
|
20.11.2016 - 01:25
ttragelaf: Tomáš: Tara: Psavec: Philogyny: Lilith: krizekkk: Kapka: Kajuta: jitka.svobodova: přátelé děkuji za zastavení :-)
|


