matousekKkrejca» registrace: 11.06.2013 » 69, muž, Plzeňsko
» vzkaz
» děl: 273 |
Komentáře uživatele :
29.03.2020 - 09:09
Normálně před myší, i před tou nejmenší, skáču na stůl, ale je to roztomilé ST
|
29.03.2020 - 09:08
ST...
|
25.03.2020 - 17:00
Myslím, ýe tváře blízkých budeme zase hladit... ST*
|
25.03.2020 - 16:58
Já osobně nemám moc v lásce myslivce, ale ptáčky jo... ST
|
25.03.2020 - 08:57
René Vulkán: Díky, od kořenů to je...
|
25.03.2020 - 08:56
zenge: Tara: Psavec: M.A.Rek: Lilith: Kapka: Kajuta: Gándhí: byron: Díky :)
|
25.03.2020 - 08:52
ST, abych řekl pravdu, vůbec se nebojím. Ano určitě je někde zle, to víme všichni, ale nasmí se tomu podléhat a tak si občas napíšu básničku jako by vir ani nebyl :). Pevné zdraví příteli.
|
25.03.2020 - 08:49
Koukám, že se stále zlepšuješ (ne že bys před tím psala špatně) ST***
|
25.03.2020 - 08:42
Ještě že jaro nenosí roušku :) ST
|
25.03.2020 - 08:39
Pěkné čtení ST*
|
25.03.2020 - 08:35
Rád dávám ST*
|
25.03.2020 - 08:32
:))) ST***
|
25.03.2020 - 08:25
ST*
|
25.03.2020 - 08:24
ST*
|
25.03.2020 - 08:19
ST***
|
25.03.2020 - 08:18
V neděli před zákazem jakéhokoliv shromažďování jsme se s kamarády tenisty přiopili na rozloučenou, neboť nevíme, kdy se zase sejdeme. Doufám, že to nebylo ukončení sezóny... ST
|
23.03.2020 - 23:39
vavaoko: Psavec: M.A.Rek: Lilith: Kajuta: byron: moc děkuju :)
|
23.03.2020 - 15:34
ST*
|
23.03.2020 - 15:33
Taková poezie se mi líbí - ST***
|
23.03.2020 - 15:31
Souhlasím s tebou - nejsou slyšet a měli by být... ST
|


