zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře uživatele :
15.03.2016 - 14:33
chlap má smrdět a vypadat trochu jako čert
ale říkej to ženě;-) |
15.03.2016 - 14:32
líbí
|
15.03.2016 - 14:31
ST z chumelenice;-)
|
15.03.2016 - 14:26
jeho
|
15.03.2016 - 14:25
Národ je rozpůlen
jedna půle volila druhá ne ti co volili tvrdí, že nevolili aby nebyli za voly mám raději tu co to přizná a já? Kdo mne čte ví.... |
13.03.2016 - 20:23
st dycky;-)
|
13.03.2016 - 12:58
Báby na trzích si v zimě pod slupku sukně dávaly
nahřátou cihlu;-) ST |
12.03.2016 - 13:34
je to dokonalý!!!
;-) |
12.03.2016 - 13:32
;-)
st |
12.03.2016 - 13:31
ST
|
12.03.2016 - 13:30
já děkuji bohu za každé ráno;-)
ST |
12.03.2016 - 13:28
Je ;-)
ST |
12.03.2016 - 12:26
anděl a motýl věrný brak- brach ach poezie;-)
|
12.03.2016 - 12:25
dívím se absenci tipů.
ST za mne |
12.03.2016 - 12:24
je to takové
...punkové;-) |
12.03.2016 - 12:24
dragy jsou svině
já jenom pívo;-) ST |
12.03.2016 - 10:58
Mám rád tvé Špalíromy i komentáře
je v tom vtip i um ST + rum;-) |
12.03.2016 - 10:52
Víčka svět stíhaj
gilotinou motýla setnou mrknutím ST |
12.03.2016 - 10:49
my měli v Pionýru na pásku napsáno Buď připraven!
;-) ST |
12.03.2016 - 10:46
Báseň líbí!
Ale ne snaha o grafiku Psát básničky do nějakých tvarů, skleniček, stromů a kdovíco.... Ps: Za týden 1 jarní den;-) |


