Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
11.02.2024 - 15:04
Ano.tak to cítím i já.
|
11.02.2024 - 14:48
Anfádis: děkuji za podporu
|
11.02.2024 - 12:49
j.m.: Pozitivita je důležitá. Přístup velice chválím.
|
11.02.2024 - 12:13
Přeji ti vše dobré a veselejší období
|
11.02.2024 - 11:19
To je dobrý
|
11.02.2024 - 11:03
Nápady obdivují.
|
11.02.2024 - 11:03
To je dobrý
|
11.02.2024 - 11:02
Jé, šaty a střevíčky
|
11.02.2024 - 11:01
Ten závěr je silný..nejde prebolet
|
11.02.2024 - 11:00
Připomněl si mi moře.
|
10.02.2024 - 18:11
Ju.
|
10.02.2024 - 18:10
Izzy: I já je občas čtu.
Pamatuji si ještě na reklamu ...Kdo nečte Blesk, ví kulový |
10.02.2024 - 18:09
Květka Š.: Děkuji za krásný komentář.
|
10.02.2024 - 10:02
nikdo známý: a já kočičí časopis beru vždy jako svátost
|
10.02.2024 - 09:19
Lilith: To jsme na tom stejně a káva k tomu. viď?
|
10.02.2024 - 09:07
Anfádis: Je to prostě krása a jsem ráda, že jsem se s raním čtením mohla podělit.
|
10.02.2024 - 08:46
Pěkné obraty, závěr nekonečné snění to zní velice příjemně.
|
10.02.2024 - 06:18
Posílám bodíky
|
10.02.2024 - 05:50
Andersen je v tvém pojetí velmi obsahově blízká báseň.
|
09.02.2024 - 21:08
Líbí.
|


