Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
02.05.2024 - 05:19
Marťas9: moc děkuji, hodně srdíčko.
|
01.05.2024 - 04:17
Marťas9: objimam
|
30.04.2024 - 16:13
Ano, citlivé téma a je dobře, že jsi otevřel.
|
30.04.2024 - 16:12
Zajímavé a besinka zdraví.
|
30.04.2024 - 12:52
Zeanddrich E.: Občas si člověk uleví, když je smutno v postelí
|
29.04.2024 - 10:31
Já měla ve školce na diplomu vcelicku, děkuji za vzpomínku
|
29.04.2024 - 10:29
Velmi pěkné svěření papíru jedné rozbolavele duše.
|
29.04.2024 - 10:28
Báseň emocionálně obrazná, silná gilotina v ní, mluví o bolesti a těch je v životech lidí hodně a hodně.
|
28.04.2024 - 17:20
Hodně líbí.
|
28.04.2024 - 17:20
Smutne
|
27.04.2024 - 17:48
JiSo: děkuji a zdravím.
|
26.04.2024 - 06:20
Dobrá.
|
26.04.2024 - 06:20
Líbání je hezké, hlavně, když má člověk koho.
|
26.04.2024 - 06:19
Také to občas sledují.
|
25.04.2024 - 19:50
Radegast: děkuji za podporu
|
25.04.2024 - 14:36
divoženka1: Souhlas
|
25.04.2024 - 13:03
divoženka1: Máš pravdu, ale často člověk na to nemá patent. Chybovat i v lidech je lidské.
|
25.04.2024 - 12:46
divoženka1: někdy je to těžké, když je máš připravené a příjemce se odmítne setkat,tak máme básně,abychom se mohli vypsat
|
24.04.2024 - 21:26
Lilith: děkuji a jsem ti vděčná za podporu.
|
24.04.2024 - 21:25
Lilith: objimam a děkuji za podporu.
|


