Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
12.07.2024 - 13:45
Ráda jsem četla.
|
12.07.2024 - 13:44
Pěkná
|
12.07.2024 - 00:22
Lilith: děkuji
|
12.07.2024 - 00:22
Lilith: děkuji
|
10.07.2024 - 16:40
Zeanddrich E.: To je metafora na určité vlastnosti lidí a bezmocnost.Nevim jak popsat.
|
10.07.2024 - 16:39
Zeanddrich E.: Děkuji za útěchu ve vedru
|
09.07.2024 - 20:04
divoženka1: mám radost a objimam
|
09.07.2024 - 18:19
divoženka1: jak se ti líbí současná verze
|
09.07.2024 - 12:23
Marťas9: moc děkuji
|
08.07.2024 - 20:42
divoženka1: já asi to změním, protože to je koláž abstraktní a je lepší tomu dát logickou formu, máš pravdu
|
08.07.2024 - 17:51
divoženka1: já to nějak změním,dej mi nápad
|
07.07.2024 - 07:00
Psavec: ano
|
06.07.2024 - 14:30
René Vulkán: jsme na tom stejně
|
03.07.2024 - 12:36
Zeanddrich E.: Ano, děkuji.
|
02.07.2024 - 16:50
Krása
|
02.07.2024 - 16:48
Pěkné
|
01.07.2024 - 13:51
Lilith: Děkuji
|
27.06.2024 - 13:17
Líbí a velice.
|
27.06.2024 - 10:46
Velmi pěkně jsi prostřela a mám z toho dobrý pocit.
|
27.06.2024 - 10:44
Poezie s kontextem melancholie. Výrazné emoce a tvář bolesti je v důrazu metafory.
|


