Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
17.07.2025 - 20:22
Lilith: děkuji
|
17.07.2025 - 19:20
Lilith: děkuji a jsi skvělá
|
17.07.2025 - 16:52
Děkuji za obsáhlý komentář
|
15.07.2025 - 21:53
Na první báseň hodně líbí
|
15.07.2025 - 21:33
Vítej
|
15.07.2025 - 17:30
Milé
|
15.07.2025 - 15:47
René Vulkán: děkuji za podporu
|
15.07.2025 - 15:38
Květka Š.: Děkuji mockrát
|
15.07.2025 - 13:11
M.A.Rek: rádo se stalo
|
15.07.2025 - 06:02
Pěkné
|
14.07.2025 - 13:59
Všichni jsme děti
a když člověk se stane dospělým, je i vesmír bez bezpečí. Je lepší mít duši dítěte a milovati ze svého doupěte. |
14.07.2025 - 10:32
j.m.: děkuji
|
13.07.2025 - 23:06
Lazar: ano
|
13.07.2025 - 22:11
Lazar: v dnešní době je to těžké.
Já vím. |
13.07.2025 - 21:58
Nejsi prokletý.
To bychom byli dva, co bloudí vesmírnou lodí neznáma. Plod občas slova koutky pouští, aby byl i ve velké tmě loučí. |
12.07.2025 - 20:44
Lilith: ano, jupí
|
11.07.2025 - 11:05
Mám radost z tvé básničky.
|
11.07.2025 - 10:20
Pěkné
|
10.07.2025 - 15:38
M.A.Rek: děkuji za podporu
|
10.07.2025 - 15:37
M.A.Rek: moc děkuji
|


