labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
12.04.2012 - 09:46
Pomyslné rámě dokáže pořádně zajistit bezpečí...
12.04.2012 - 09:45
Peklo si dělají jenom lidi sami...
12.04.2012 - 09:43
Tak nějak, ano...
12.04.2012 - 09:41
Tu louku s rozkvetlými květy si nese každý ve své duši a je na každém z nás, kolik květů nechá uvadnout... ale pro někoho je těžké už jenom je objevit a chtít... Krásná slova, Loto.
12.04.2012 - 09:30
Napsal jsi to o mě moc hezky... :-))
12.04.2012 - 09:25
Tyhle myšlenky rozbuší srdce, rozproudí krev a v hlavě udělají vír...:-))
12.04.2012 - 09:24
Černá má svůj půvab, ale nesmí nás ničit...
12.04.2012 - 09:23
Vtahuješ do děje, jako film v D3 provedení... :-)
12.04.2012 - 09:19
... :-))
12.04.2012 - 09:18
Tak jen tiše -ST... :-)
12.04.2012 - 09:16
Šikulka jsi :-)
11.04.2012 - 17:15
Usínám s nimi každý den... mám jich 6 v ložnici na okně... :-)
11.04.2012 - 17:13
I můj život nese podobné záznamy...
11.04.2012 - 13:54
Vášně jsou vášně
a básně jsou básně
a je to supééééér! :-)
11.04.2012 - 13:49
I když čtu se zpožděním, pořád je krásná.
11.04.2012 - 13:47
Hm... voní... :-)
11.04.2012 - 09:00
Milá... :-)
11.04.2012 - 08:56
Stále stejně krásná!
11.04.2012 - 08:56
Pohádky a hezké konce, to já ráda... :-)
07.04.2012 - 14:10
Kdo si počká, ten se dočká... :-)
1 ... 288|289|290|291|292|293|294|295|296 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku