labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
11.08.2013 - 10:22
Bolest přebolí, vzpomínka zůstane
však žít se musí a s láskou je to o moc snadné |
11.08.2013 - 10:19
Já nejen lásce, ale i Vám pane, poklonáááá... :-))
|
11.08.2013 - 10:14
Ať žije Ř :-))
|
11.08.2013 - 10:14
Odpočatá po dovolené a vrhám se do rébusů... :-))
|
11.08.2013 - 10:10
Panečku, to je vyjádření, super!... Já se vrátila od jednoho a pěkně divokého :-))
|
11.08.2013 - 10:05
Hezké čtení :-)
|
08.08.2013 - 15:43
Vítám Tě Sluníčko na modrém nebi... ať se Ti tu líbí :-))
|
27.07.2013 - 14:35
Prokousala jsem se k závěru a vůbec toho nelituji!
|
27.07.2013 - 14:30
K hledání jsme předurčení... jinak umíráme...
|
27.07.2013 - 14:29
Dokud budeme chtít, od života šance budeme mít...
|
27.07.2013 - 14:27
Nádherné přání.
Tam, kde naděje má místo vždycky vykvetou krásné dny |
27.07.2013 - 14:26
Lakskominy!
|
27.07.2013 - 14:25
Kdybych měla klobouk smeknu
takhle pokonu Ti vyseknu drsná realita života však v Tvém podání skvělá robota ! |
27.07.2013 - 14:19
Smutně krásné.!
|
27.07.2013 - 14:18
Tahle je úžasná!!! Ty básnidlo jedno :-))
|
27.07.2013 - 14:12
Nikdy nesmí hmotné statky přebít radost z obyčejných prostých věcí... stane-li se tak, je zle...
|
27.07.2013 - 12:45
Bolavá culíčku, snad jenom básnička... Posílám pohlazení, na 14 dní mizím, pak se zase vrátím a písnu.
|
27.07.2013 - 12:41
Praskotem ohně voní vzduch
a pod hladinou ploutví kapřík škub Sluneční paparky laskají, kde se dá snídaně v trávě, chlazený Bernard, no prostě ráááááááááááj :-)) |
27.07.2013 - 12:37
Tak jako voda svou mocí vládne
Ty perem svým svůj um tesáš! :-) |
27.07.2013 - 12:34
Zase kousky do archivu
nemaj, nemaj, nemaj chybu! :-) |


