Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
31.08.2017 - 15:24
Láhve od vína ... nevadí
umělá vagína ... jó to vadí, vadí .... ST ;) |
31.08.2017 - 14:44
Emma Wallace: dík bez řečiček ;)
|
31.08.2017 - 13:05
tahle Emma nezdá se
pěli o ní v rozhlase že prej ve Vídni zase vodí miSTry na lase |
30.08.2017 - 17:34
ST (doufající, že jde o nadsázku a la čokovoko)
|
30.08.2017 - 15:24
řekne se to lehce
vySTlat prázná místa náhradní náplní se ale nechce když zprvu láska zdála se tak čistá pokud však dary samoty přicházejí už darmo ty je čas dát své srdce všanc naději štěstí jde naproti raději |
30.08.2017 - 15:06
ve mě naopak ten show ST ací závěr vygradoval v osvěžení ;)
spíš bych změnil strácí->ztrácí |
30.08.2017 - 13:27
Emma Wallace: Dík!
rozední se téměř dycky včas ale jen sporadicky ;) |
30.08.2017 - 12:34
to je panečku báseň ... ST***
|
30.08.2017 - 10:02
ST...
|
30.08.2017 - 10:00
ST***
|
29.08.2017 - 22:25
Violově vonné ST
|
29.08.2017 - 22:22
Lilith: myslel jsem: při smrtelném zásahu vogonskou poezií doporučuje jako živou vodu tu tvou (ach ten mnohosmyslný češtin ;) )
|
29.08.2017 - 20:38
to je intergalaktická básnická liga
a ještě vytepaná do balónku... STopařův průvodce doporučuje jako živou vodu při zásahu vogonskou ;) |
29.08.2017 - 20:28
nádhera ... a závěrečná sloka o zpěvačce mnoha kvalit tomu nasazuje ne STříbrnou, ale drahokamennou korunu ;)
|
29.08.2017 - 16:18
ST***
|
29.08.2017 - 16:07
Emma Wallace: kdo po tobě úderem ty po něm děkujem ;)
|
29.08.2017 - 14:15
Skvělé vyznání, ST ;)
|
29.08.2017 - 09:36
kozák nebo lištičku
dala mu za hubičku vrcholem byl pravý hřib ten STál pouhý věčný slib |
28.08.2017 - 21:26
Vítej ;)
|
28.08.2017 - 21:23
toulavé ST
|


