Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
03.09.2018 - 23:24
v STředním věku
větší rád bych proSTor k učení je to k vzteku mecenáš kde není tu není |
03.09.2018 - 23:19
Tara: Emma Wallace: Kajuta: cimbálové díky ;)
|
03.09.2018 - 18:59
Lilith: kujííí ;)
|
03.09.2018 - 18:45
eSTé
|
03.09.2018 - 18:40
byron: dík, byl, snad ne pouze shovívavý ;)
|
03.09.2018 - 17:04
ST...
|
03.09.2018 - 16:51
Bomejka: díky za nakuk
už je pryč i výslužka pozdrav vyřídím ;) |
03.09.2018 - 16:10
mile si dáchnout
latentní lehká touha rázem je nutnoST ;) |
03.09.2018 - 15:28
tohle není teST, to je poezie ;)
|
03.09.2018 - 13:04
ST...
|
01.09.2018 - 20:28
Špáďa: lstivě prdlý dík za nakuk ;)
|
29.08.2018 - 17:03
nerozumné eSTé
|
29.08.2018 - 14:27
tajemné ST
|
27.08.2018 - 10:00
byron: tak šup šup, oprášit i to sladké dřevo ;) Díky
|
25.08.2018 - 22:23
na ňadernou moudroST!
|
24.08.2018 - 17:05
Silné + Trefné = ST***
|
24.08.2018 - 16:36
navíc má iniciály ST ;)
|
24.08.2018 - 12:01
krásne ... ST
|
24.08.2018 - 10:44
marně hledám obousměrku
snad jen Ad zěv: "Ha! An saje" ale to jiSTě nebyl záměr ;) |
24.08.2018 - 10:14
žijeme na hraně
možná už za ní příroda nasraně ne, nemá STání řve jak saň, hele ju: "však já vás vyleju" já zajdu na prejt v rozmaru tklivém posledním pivem ... radš se sám vylejt |


