|
» 20.02.2013 » autor: René Vulkán » komentářů: 18(17) » tipů: 40 |
|
/věnováno/
neřekli jsme si to ... tak Ti to říkám tady: mám Tě ráda ...http://www.youtube.com/watch?v=azUdE-L2xXI
» 21.03.2012 » autorka: Bambulka » komentářů: 21(21) » tipů: 40 |
|
/věnováno/ ... a jeho mlčení mluvilo ...
http://www.youtube.com/watch?v=a5MoLompZxA
» 13.03.2012 » autorka: Bambulka » komentářů: 14(14) » tipů: 39 |
|
..
» 16.01.2012 » autorka: Slávka » komentářů: 17(17) » tipů: 39 |
|
...zachyceno s východem slunce
» 07.06.2012 » autorka: severanka » komentářů: 20(19) » tipů: 39 |
|
..
» 09.08.2012 » autorka: Slávka » komentářů: 13(13) » tipů: 39 |
|
starší hláška, ještě s Literu (2008)
» 18.09.2012 » autorka: churry » komentářů: 19(19) » tipů: 39 |
|
*
» 31.03.2014 » autorka: Slávka » komentářů: 12(12) » tipů: 38 |
|
někdy zvoní šíleně brzy
» 28.01.2012 » autor: René Vulkán » komentářů: 20(18) » tipů: 38 |
|
neříkaj nic, ale cítím to z jejich pohledů
» 22.12.2013 » autor: gabkin » komentářů: 17(17) » tipů: 38 |
|
*
» 18.11.2013 » autorka: Slávka » komentářů: 20(20) » tipů: 37 |
|
(překl.orig.E.Roth)
» 21.01.2012 » autor: Tomáš » komentářů: 19(19) » tipů: 37 |
|
... když se nepije, jak by mělo nebo mohlo ...
http://www.youtube.com/watch?v=Hdsv4dGnvtA
» 26.01.2012 » autorka: Bambulka » komentářů: 14(14) » tipů: 37 |


