|
Jsou a budou..
(:
» 13.05.2012 » autorka: PrinceznaHeliumBalls » komentářů: 4(3) » tipů: 8 |
|
slovo...i stín
» 17.05.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 4(4) » tipů: 8 |
|
bez komentáře...
» 25.05.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
stínem...
» 02.06.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
vteřiny
» 04.06.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 2(2) » tipů: 8 |
|
...
» 07.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 4(4) » tipů: 8 |
|
...
» 08.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
Napsáno po prohlídce ghetta (města) a Malé pevnosti (dříve věznice gestapa). Část napsána v přemítavém stylu člověka, který by nemusel věřit, že to tak skutečně bylo. (Ještě na obhajobu, nic nezlehčuji, byl to otřesný zážitek.)
» 10.06.2012 » autorka: Rezkaaa » komentářů: 5(3) » tipů: 8 |
|
...
» 13.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
...
» 24.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
i v básnění blázne...
» 26.06.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 1(1) » tipů: 8 |
|
Na čtyři zadaná slova : delegace, kastrace, matrace, ovace
» 27.06.2012 » autor: Houda » komentářů: 4(4) » tipů: 8 |
|
mlčí a nestává....
» 09.07.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 4(4) » tipů: 8 |
|
Věděl jsem, že jsem kdysi napsal vhodnou báseň do zdjší soutěže SNY A TOUHY. Hledal jsem ji ve svých obsáhlých sbírkách, ale našel ji teprve včera, kdy už se v soutěži nedala zveřejnit. Tak ji uvádím mimo soutěž.
» 11.07.2012 » autor: Jan Maren » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
...
» 19.07.2012 » autor: Trapné děťátko » komentářů: 2(2) » tipů: 8 |
|
Jen tak....však to znáte....
» 21.07.2012 » autor: Houda » komentářů: 5(5) » tipů: 8 |
|
Básnička je ze sbírky : BÁSNĚ PSANÉ U STARÝCH KAMEN.
Sbírka byla psána v letech 1995 - 2000
» 26.07.2012 » autor: Jan Maren » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
Napsáno pro L.
» 07.08.2012 » autor: Houda » komentářů: 2(2) » tipů: 8 |


