Co bych řekla..

» autorka: Marťas9
Co bych řekla...

Smekám klobouk,
za kdysi i za tento čas,
život jsem nepromarnila,
zatím nemám šedý vlas...

Mladší já se směje z dálky,
když navlékala jsem korálky...
Mladší já má i slabé chvilky,
když tělo vyvádí z rovinky...

Stále platí domluva -
mladá duše, starší tělo,
poslouchat se musí,
jinak by se připomnělo...
Tipů: 0
» 22.06.26
» komentářů: 0
» čteno: 3(0)
» posláno: 0


Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku