Pod maskou» autorka: Nory |
Cítím jak prší
prší mi do tváře
dobro zlo
obojí
jak už to bývá
co za moc
nestojí
to se teď ukáže
nebe má vody dost
na vše
co
skrývám..
prší mi do tváře
dobro zlo
obojí
jak už to bývá
co za moc
nestojí
to se teď ukáže
nebe má vody dost
na vše
co
skrývám..
» 04.06.26
» čteno: 37(5)
» posláno: 0
» nahlásit
Komentáře zakázány autorem díla.
Předchozí: Splynutí | Následující: Neorbitální


