Nejlepší obrana je útok

..
» autorka: Amelie M.
Znáte takové ty situace, když absolutně za nic nemůžete a stejně na vás nebo vašem chování někdo najde chybu? No jasně, nejlepším způsobem, jak zakrýt svoje vlastní chyby je, vytvořit zástupný problém a přehodit veškerou vinu na vás.. jako třeba onehdá..

Jednou večer, uprostřed tuhé zimy, se šampion rozhodl, že si pořádně protáhne svaly, panč byly ty Vánoce a Silvestr a další nehorázný svátky a on potřebuje po tom přežíracím maratonu něco shodit.. Asi po hodinovém devastování svého těla, logicky otevřel okno dokořán, aby dovnitř pustil čerstvý vzduch a zmizel tu dřinu zajíst směr bílá, věčně vymetená kraksna alias lednice. Následoval odpočinek na gauči, který byl úspěšně zakončen klidným spánkem – na gauči.

Druhý den ráno..

JežííííšMarjáááá.. vítá mě nelítostným řevem má drahá polovička a já mám pocit, že nám minimálně hoří střecha nad hlavou. Naštěstí se neděje nic až tak vážného. To jen NĚKDO nezavřel v noci okno!!!!!! A náš vymazlený kocour zahradní, spatřiv okno dokořán, neváhal ani vteřinku a rozhodl se, udělat si v děcáku mejdan. Aby neměl hlad (někoho mi tím dost připomněl), pro jistotu si s sebou vzal právě uloveného opeřence, kterého se jal porcovat přímo u synka na posteli.. šikulka. Připadala jsem si jak v péřovém hororu.. na dece krvavé stopy nelítostného sápání, všude kolem peří, jak z dvaceti dobře vykrmených kachen a mezi tím vším si spokojeně hověl ten náš nemilosrdnej, černobílej uchyl.. * :)) Šampion se ke mně jen zdrceně otočil se slovy.. „Výýýborně.. vidíš to??“ No jak bych to neviděla, když mám už přes deset let vobě voči za víc, jak dvě desítky tisíc volejzrovaný.. ! A následovalo.. „KDYBY SIS HO NENAUČILA CHODIT DO BARÁKU, NEBYL BY TU TEĎ TAKOVEJ BORDEL!!!“

Jasně šamp(i)one .. to víš, že za to můžu já! A vůbec neřešme, že tu NĚKDO celou zimu otvíral kocourovi dveře, panč aby se jako ohřál v těch tuhejch mrazech, že se tu NĚKDO s tím kočičím „dementem“ mazlil na gauči, aby jako cítil trošku tý lásky, že tu NĚKDO místo flákoty pro svou drahou raději koupil konzervu pro kočičáka.. A už vůbec neřešme, že tu NĚKDO nezavírá okna a my topíme celou noc pánu Bohu do oken. Jsem vinna, zab mě!

* Pozn. autorky: Řeč je o kocourovi.. ne o šampionovi!
Tipů: 4
» 03.10.17
» komentářů: 4
» čteno: 693(7)
» posláno: 0


» 03.10.2017 - 19:22
Ano Am, máš doma vskutku šampiona, přinejmenším mistra Evropy v hodu vinou. I když to je tentokrát jasný přešlap.
Fejeton jsem si přečetl rád, rozhodně tě za něj nezabiju. :-)
» 03.10.2017 - 23:32
Mně se to velmi líbilo, šampioni nevyhynou...ST
» 04.10.2017 - 13:50
ST
» 04.10.2017 - 20:59
všem děkuji za nahlédnutí :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Předchozí: Zpověď psankyně | Následující: Bavorák

© 2011 - 2023 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku
Ceske-casino-online.cz

Online hry zdarma.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.