Ach, ty vlaky..

» autorka: HANKA
Pane,
máte rád vlaky?

Já vlaky miluji
a že Vy taky
pojedeme spolu
do Starý Paky

skládat básně
můžem taky
básněmi se dá
skoro všechno
urovnat.

Kterou máte
pane rád?

Tu o hladu
tu mám nejradši
po ní mám vždy hlad
a trochu vlaho v duši

nepřesednem radši
právě přijel vlak..
vystoupíme třeba v Aši.

My dva
jsme jeli celou noc
smáli jsme se
tiskli
tulili až moc..

Div
divoucí
se potom stal!

Vždyť s námi seděl Amor
na černo asi cestoval.
Tipů: 30
» 03.09.14
» komentářů: 28
» čteno: 818(25)
» posláno: 0


» 03.09.2014 - 19:47
Vlaky... setkávání lidí... osudy
Krásné ;-)
ST
» 03.09.2014 - 19:54
Děkuji, Lil, díky.:-)
» 03.09.2014 - 20:06
vlaky, nádraží a básně
mám rád! ST snad?
Určitě!;-)
» 03.09.2014 - 20:08
zenge: Lilith: Díky, díky,já jsem dítě nádražácký..:-))
» 03.09.2014 - 20:17
no jo..vlaky žijí vlastním životem a nabízí jiný svět..
než je tam venku za oknem
Jela bych zas hned .. :)
» 03.09.2014 - 20:19
Moc hezké, ST
» 03.09.2014 - 20:23
Kapka: Agniezka:S radostí děkuji ..:-))
» 03.09.2014 - 20:31
Hezounka...a vlakova tematika za 1 ** :)
» 03.09.2014 - 20:35
Veru: Veru, děkuji..:-)
» 03.09.2014 - 20:40
Milena
Za lásku...
ST
» 03.09.2014 - 20:44
Milena: Děkuji Milenko..:-)
» 04.09.2014 - 00:11
Jůů ještě a do Kolína na medvědy. :)
ST
» 04.09.2014 - 10:08
ST
» 04.09.2014 - 11:06
Vlaky mám ráda taky...St...
roky jsem vlakem nejela,ách jo...
» 04.09.2014 - 11:29
Potěšila a prohlásila ST
» 04.09.2014 - 11:29
Pohladila tam mělo být
» 04.09.2014 - 13:10
splnila ucel a pobavila ;)
» 04.09.2014 - 13:46
Vtipný závěr...ST
» 04.09.2014 - 15:25
amor je občas magor, ale tady bláznil krásně:-)
» 04.09.2014 - 19:59
Všem vám Modrásci ze srdce děkuji..:-))
» 04.09.2014 - 20:14
krizekkk
Ty jsi se normálně vypsala. Zrají Tvá dílka.
» 04.09.2014 - 20:21
krizekkk: Potěšilo, díky..:-))
» 06.09.2014 - 09:14
.
mám vlaky ráda
když nemají zpoždění
*
ale Tvůj příběh
bych si dala
:-)
» 06.09.2014 - 18:08
Přes Paku jsem občas jezdil, ST.
» 07.09.2014 - 19:58
Inu - láska...
» 07.09.2014 - 20:11
hloubavá: Psavec: Lota: Děkuji, s potěšením děkuji..:-))
» 07.09.2014 - 23:10
V Aši prosím nevystupujte je to pěkná pr... to snad raděj ve Františkovejch lázních,
» 07.09.2014 - 23:17
kasparoza: Díky,tak příště ve Frantovejch..:-))

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Předchozí: Když plakat,tak málo.. | Následující: Panenka se znovu vrací.
« jméno
« heslo
» Registrace
» Zapomenuté heslo?
narozeniny
blue [11], kasparoza [11], Mirka Hedbávná [11], zvířenka [11]


© 2011 - 2022 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku
Ceske-casino-online.cz

Online hry zdarma.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.