carodejka

» registrace: 04.12.2011
» 67, žena, Středočeský kraj
» děl: 60
» komentářů: 1726 / 1329
Básně o lásce, životě a trochu erotiky, mohu zaslat na požádání.
» sbírka děl: 0
Je to dvojsbírka o krásách přírody, lásce, životě i s trochou smutku, co do života také patří. Sbírka byla dvakrát na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodu.
» sbírka děl: 0
Sbírka erotické lechtivé poezie,... úsměv. /Též mohu objednat na požádání./
» sbírka děl: 0
Celobarevná kniha ve formátu A4, 53 stran, vydaná v r. 2009. Básničky o zvířatech a přírodě, ilustrace jsou též celobarevné u každé básně. /Lze získat na požádání./
» sbírka děl: 0
Dětská poezie s celobarevnými ilustracemi ve formátu A4, 72 stran, vydaná v r. 2009. Básničky i kresby jsou opět o přírodě i zvířatech, které již děti dnes pomalu neznají a vídají je snad jen v ZOO. Knihu jsem ilustrovala olejovými pastelami. Díky malé sbírce LITERÁKŮ bylo dětem v různých zařízení již darováno 1O knih ke kterým jsem přidala kresby v rámečcích a někde i autorské čtení. Desátou knihu jsem právě předala 22. listopadu 2011 v MŠ a ZŠ v Kounově u Rakovníka.
» sbírka děl: 0
e-kniha Milostná a erotická poezie e-kniha DoTEKY-přírodní lyrika e-knihy proděti Malujeme s Jindřiškou-e-kniha s bohatými barevnými ilustracemi Kamarádi z Broučkova- taky ilustrace barevné Povídej mi maminko- maminka vypráví dětem před spaním o přírodě a zvířatech i životě.
» sbírka děl: 0
e-knihy ke stažení http://www.bezvydavatele.cz/books 76 stran s barevnými kresbami je III. dílem - knih Veršovánky pro mazánky a Lesní schovávačky.
» sbírka děl: 0

© 2011 - 2022 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku
Ceske-casino-online.cz

Online hry zdarma.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.