Zdeněk Farkaš

» registrace: 27.12.2011
» 76, muž, Ústí nad Labem
» děl: 47
» komentářů: 176 / 73
Ukázka z vydané knihy, jejíž děj se odehrává na přelomu 60. a 70. let minulého století. Hlavní postavou je vysokoškolský student Miki, se svými osobními a rodinnými problémy, násobenými nastalou politickou situací. (Případným zájemcům mohu tuto knížku zaslat.)
» sbírka děl: 1
Několik úryvků z mého pokusu o napsání knížky. Povídka, situovaná do počátku šedesátých let minulého století, popisuje příhody několika …náctiletých kluků. Je červen, jaro přechází do léta, blíží se konec školního roku, kluci spřádají plány na prázdniny. Začínají se jim líbit děvčata, všechno se zdá být tak krásné a bez problémů. Zůstane to tak napořád…? (Případným zájemcům mohu celou knihu zaslat.)
» sbírka děl: 14
Příhody malé Emičky a jejího pejska.
» sbírka děl: 3
Volné pokračování povídky Hora Zeleného přízraku (též na Literu), kterou dnes můžete nalézt na http://www.stahujknihy.cz/. Od událostí, popisovaných v předchozí povídce uplynula již řada let, nadějně vyhlížející šedesátá léta vystřídala normalizace a z našich kluků se stali dospělí otcové rodin, potýkající se s problémy té doby. Na scéně se opět objevují i nechvalně známí staří protivníci. Tady ale už nejde o pouhé klukovské šarvátky… (Případným zájemcům mohu celou knihu zaslat.)
» sbírka děl: 26
« jméno
« heslo
» Registrace
» Zapomenuté heslo?
narozeniny
Emil Mann [11], Woria [6]


© 2011 - 2023 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku
Ceske-casino-online.cz

Online hry zdarma.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.