|
...
» 13.09.2008 » autorka: spare |
|
tak čo myslíte, poviem vám už konečne ako v tých baniach bolo ?
» 13.09.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
relax – vzpomínka – počátek období rozkladu – částečně dle poznámek dva týdny dozadu
» 13.09.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
Igniss, za odvahu v básni Ti posílám malé psychoterapeutické pohlazení :-*
» 13.09.2008 » autorka: Levandule |
|
v odpoledním tichu...
» 13.09.2008 » autor: enigman |
|
***
» 12.09.2008 » autorka: labuť |
|
...
» 12.09.2008 » autorka: spare |
|
...
» 12.09.2008 » autorka: spare |
|
pro naše uzdravení?
» 12.09.2008 » autorka: Levandule |
|
už ležím...
» 12.09.2008 » autorka: Levandule |
|
a On hvězdný prach...
» 12.09.2008 » autor: enigman |
|
poděkování za povedené léto.
» 12.09.2008 » autor: gabkin |
|
Rozum a vědění nejsou zase tak jednoznačnou výhodou ..
» 12.09.2008 » autor: Siorak |
|
... chvílema ...
» 11.09.2008 » autor: HarryHH |
|
Tentokráte opravdu jen hra se slovíčky... Lůžkové hříčky se slovíčky — I ve vážnějším duchu najdete na „http://www.epika.cz/?p=dilo&c=19406″
» 11.09.2008 » autor: Špáďa |
|
Opět jen spíše hra se slovíčky... Ne, opravdu si s těmi děvčaty v reálu až takhle nehraju. Jenom ve svých hrátkách slovních ...
» 11.09.2008 » autor: Špáďa |
|
...
» 11.09.2008 » autorka: spare |
|
...bez odpovědi
» 11.09.2008 » autorka: spare |


